Kursy Dla Firm„KONFERENCJA BIZNESOWA Z GOTOWANIEM W C I C „

Zapraszamy do The Culinary Institute in Cracow na spotkania szkoleniowe Waszych firm w Naszej salce konferencyjnej, a dla rozluźnienia atmosfery po Waszym szkoleniu zapraszamy do zabawy kulinarnej pod okiem Naszych Szefów Kuchni- Instruktorów. Zabezpieczamy dla Was obsługę multimedialną (rzutnik, ekran, dostęp do internetu bezprzewodowego), przerwy kawowe z małymi przekąskami podczas Waszego szkolenia, ciszę i spokó,j a na koniec dnia proponujemy wspólne gotowanie na profesjonalnej kuchni Naszego Instytutu. Przeprowadzany kursy gotowania z rozmaitych kuchni tj. polskiej, włoskiej, francuskiej, greckiej, meksykańskiej, orientalnej, sushi lub innej według Waszego uznania. Każdy z uczestników waszego firmowego szkolenia będzie musiał pracować razem z Nami tworząc wspólnie kolację składającą sie z czterech dań. Pod okiem Instruktorów wykonacie zakąskę zimną, sałatkę lub zupę, danie główne i deser. CIC zapewnia produkty do gotowania. Maksymalna ilość osób na kursie to 12 osób. Czas spędzony na kuchni przy gotowaniu to 4 godziny. Po zajęciach praktycznych wspólna konsumpcja wykonanych dań. Każdy z uczestników otrzyma dyplom ukończenia kursu gotowania.„WESOŁY PRACOWNIK TO DOBRY PRACOWNIK”

The Culinary Intitute In Cracow – Kulinarny Instytut w Krakowie - proponuje Państwa Firmie skorzystania z części funduszu socjalnego Waszej Firmy i w formie prezentu dla wyróżniających się pracowników zakup karnetu na jednodniowy kurs kulinarny w Naszym Instytucie na, którym uczestnicy spotkają się z tajemnicami cukiernictwa koktailowego, kuchni fusion, sushi, kuchni molekularnej lub tradycyjnej kuchni polskiej. CIC zapewnia produkty do gotowania.. Maksymalna ilość osób na kursie to 12. Czas spędzony na kuchni na gotowaniu każdego dnia to 4 godziny. Po zajęciach praktycznych wspólna konsumpcja wykonanych dań. Każdy z uczestników otrzyma dyplom ukończenia kursu gotowania.„Kulinarny Magiczny Weekend w CIC”

A oto Nasza następna oferta dla Państwa Firmy: zapraszamy do skorzystania z części funduszu socjalnego Waszej Firmy i w formie prezentu dla wyróżniających się pracowników na „Kulinarny Magiczny Weekend w C I C „. W każdy weekend Instytut pod pieczą najlepszych Szefów-Instruktorów Kuchni będzie przeprowadzał dwu dniowy kurs z rozmaitych kuchni tj.: włoskiej, francuskiej, greckiej, meksykańskiej, orientalnej, japońskiej oraz kursy cukiernicze – desery talerzowe i torty. Instytut zapewnia produkty do gotowania, wyżywienie i noclegi dla 8 osób w lub pobyt w pobliskim hotelu. Przyjazd w piątek wieczorem. Maksymalna ilość to 12 osób. Czas spędzony na kuchni na gotowaniu każdego dnia to 5 godzin. Po zajęciach praktycznych konsumpcja wykonanych dań. W sobotni wieczór uczestnicy kursu zwiedzają Kraków, odbędą spotkanie degustacyjne w restauracji „Ancora” u Mistrza kuchni Adama Chrząstowwskiego lub zapraszamy na zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce. Każdy z uczestników otrzyma dyplom ukończenia kursu gotowania.